Universal Aliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Universal Aliance

Ste na stránkach ogame Universal Aliance. Štatistiku fóra môžte zobraziť kliknutím sem.
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Spolocenstvo aliancii

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
CreAtive
Admin
Admin
CreAtive


Po?et p?ísp?vk? : 389
Join date : 30. 07. 07
Age : 31
Location : [3:129:5]BlackEarth

Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Spolocenstvo aliancii   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeMon Jul 30, 2007 9:06 pm

Návrat nahoru Goto down
http://ulaportal.niceboards.net
Gorkan
Admin
Admin



Po?et p?ísp?vk? : 247
Join date : 30. 07. 07
Location : [2:330:7] a zbytek nepovím :-)

Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolocenstvo aliancii   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeMon Jul 30, 2007 9:38 pm

Pokud by se to uskutečnilo, tak by to znamenalo, že se nebudeme mít prakticky koho bát. Já bych byl pro Very Happy
Návrat nahoru Goto down
CreAtive
Admin
Admin
CreAtive


Po?et p?ísp?vk? : 389
Join date : 30. 07. 07
Age : 31
Location : [3:129:5]BlackEarth

Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolocenstvo aliancii   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeMon Jul 30, 2007 10:02 pm

nj... a mohli by sme si trufnut na aliancie na spici tabulky...
Návrat nahoru Goto down
http://ulaportal.niceboards.net
Flash666
Moderátor fóra
Moderátor fóra



Po?et p?ísp?vk? : 33
Join date : 30. 07. 07

Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: interblablabla   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeMon Jul 30, 2007 10:04 pm

kdyz tam bude jenom tech 5 alinci tak proc ne!!! Ja sem PRO!!! Basketball
Návrat nahoru Goto down
Blato
Anonymní




Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Blato   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 12:41 pm

jj suhlasim ale iba ak by nas bolo fakt len 5 aliancii....bolo by to spica...a nemohol by mi niekto poslat tak 10 000 krystalov? Very Happy potrebujem na 3. uroven impulzneho pohonu chcem postavit kolonizacnu lod Surprised)) a velmi sa mi nechce cakat flower
Návrat nahoru Goto down
CreAtive
Admin
Admin
CreAtive


Po?et p?ísp?vk? : 389
Join date : 30. 07. 07
Age : 31
Location : [3:129:5]BlackEarth

Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolocenstvo aliancii   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 12:46 pm

Blato napsal:
jj suhlasim ale iba ak by nas bolo fakt len 5 aliancii....bolo by to spica...a nemohol by mi niekto poslat tak 10 000 krystalov? Very Happy potrebujem na 3. uroven impulzneho pohonu chcem postavit kolonizacnu lod Surprised)) a velmi sa mi nechce cakat flower

Mas to jedno aj tak budes musiet pockat lebo kolonizacna stoji 10k 20k 10k.
Ja by som ti dal ale setrim na kolonizacnu Very Happy a chyba mi presne 10k krystalov lol!
Návrat nahoru Goto down
http://ulaportal.niceboards.net
forfan
Moderátor fóra
Moderátor fóra



Po?et p?ísp?vk? : 95
Join date : 31. 07. 07
Location : 1:30:12

Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolocenstvo aliancii   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeTue Jul 31, 2007 4:42 pm

souhlasim s vetsinou. stale zbude dostatek hracu a alianci k valceni
Návrat nahoru Goto down
Proft
Moderátor fóra
Moderátor fóra



Po?et p?ísp?vk? : 140
Join date : 30. 07. 07
Location : [1:16:11]

Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolocenstvo aliancii   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 12:44 pm

Já jsem taky spíš pro tech 5 aliancí,víc už ne Exclamation .
Je to lepší návrh než od Jedi,kteří mi psali včera...chtějí taky vytvořit taky nějakou velkou alianci,do který by mohli vstoupit všechny aliance co maj aspoň 10 členů lol!
Návrat nahoru Goto down
CreAtive
Admin
Admin
CreAtive


Po?et p?ísp?vk? : 389
Join date : 30. 07. 07
Age : 31
Location : [3:129:5]BlackEarth

Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolocenstvo aliancii   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 4:53 pm

Proft napsal:
Já jsem taky spíš pro tech 5 aliancí,víc už ne Exclamation .
Je to lepší návrh než od Jedi,kteří mi psali včera...chtějí taky vytvořit taky nějakou velkou alianci,do který by mohli vstoupit všechny aliance co maj aspoň 10 členů lol!

a kolko maju oni clenov? 10? Very Happy kto by s tym suhlasil...
Návrat nahoru Goto down
http://ulaportal.niceboards.net
Genovec
Anonymní




Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolocenstvo aliancii   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 6:04 pm

CreAtive napsal:
Nasi spojenci prisli s celkom zaujímavou myšlienkou.
http://immortals.forumotion.com/Ostatni-c4/Jina-aliance-a-hraei-f8/Intergalakticka-Konfederace-t50.htm


myslenka je to pekna...a kdyz chci byt sobec rekni jo pojdme...ale svacit pak jako zastupce 5nej ALI ve vesmiru slabší aliance...mno musime brat i tu moralní stranu.. Arrow
Návrat nahoru Goto down
CreAtive
Admin
Admin
CreAtive


Po?et p?ísp?vk? : 389
Join date : 30. 07. 07
Age : 31
Location : [3:129:5]BlackEarth

Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolocenstvo aliancii   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 6:56 pm

Genovec napsal:
CreAtive napsal:
Nasi spojenci prisli s celkom zaujímavou myšlienkou.
http://immortals.forumotion.com/Ostatni-c4/Jina-aliance-a-hraei-f8/Intergalakticka-Konfederace-t50.htm


myslenka je to pekna...a kdyz chci byt sobec rekni jo pojdme...ale svacit pak jako zastupce 5nej ALI ve vesmiru slabší aliance...mno musime brat i tu moralní stranu.. Arrow

mno ta hra je o tom... myslim ze to nebude nikoho bavit ked nebude utocit... vacsina skriabe suroviny aby rozvinula letku, utocila a potom znovu rozvinula letku a tak dalej Smile kazdy sa zivi utokmy... a mi nemusime byt vynimkou... ale s tou maralkou je to zaujimava poznamka Smile
Návrat nahoru Goto down
http://ulaportal.niceboards.net
Genovec
Anonymní




Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolocenstvo aliancii   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 7:08 pm




Ano je to hra o utočení ..jsem vitezný typ ale rad bych se do vesmiru zapsal jako pravy dobyvatel a ne SVACENIM malych ALI .. takovadle smlouva bude na začatku dobra ale myslim že na delši časový prubeh nebude vyhodná...Proto bych byl aby se tam někde "zapsala"takova vyjimka...o odchodu z takove velke ALI cyclops
Velka ALI bude mit sve vyhody ale časově je nevyhodná..nakonec tady zbydou dřiv nebo pozdeji 5nej ALI a co pak??
Ale stejně..svačením ALI ...no neim neim...každopadně je to na vedení a ne na mě.A veřim že se rozhodnou dobře
Návrat nahoru Goto down
Gorkan
Admin
Admin



Po?et p?ísp?vk? : 247
Join date : 30. 07. 07
Location : [2:330:7] a zbytek nepovím :-)

Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolocenstvo aliancii   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 7:37 pm

Je taky možné, že až se spojíme (pokud se spojíme Smile ), vytvoří některé ostatní top aliance jako protiváhu podobnou velkou alianci (v dějinách viz NATO vs. Varšavská smlouva) a zbytek hry bude válkou mezi těmito 2 velkými aliancemi. To by pak byla sranda affraid
Návrat nahoru Goto down
forfan
Moderátor fóra
Moderátor fóra



Po?et p?ísp?vk? : 95
Join date : 31. 07. 07
Location : 1:30:12

Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolocenstvo aliancii   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 8:53 pm

to si piš že vytvoří. a jedné takové jsme už slyšel. a dobyvatelem se klidně mužeš stát. s tim sobectvim je to přesně naopak než jsi řekl - hrajeme kolektivně, tedy spolu Basketball . a na servu je 14k+ hraču. predpoklada se ze Konfederace bude mit okolo 500, tzn. nemnogo
Návrat nahoru Goto down
Gorkan
Admin
Admin



Po?et p?ísp?vk? : 247
Join date : 30. 07. 07
Location : [2:330:7] a zbytek nepovím :-)

Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolocenstvo aliancii   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeWed Aug 01, 2007 11:59 pm

V tom případě bychom měli při jednáních trošku přitlačit na pilu, ať nezaspíme Smile
Návrat nahoru Goto down
CreAtive
Admin
Admin
CreAtive


Po?et p?ísp?vk? : 389
Join date : 30. 07. 07
Age : 31
Location : [3:129:5]BlackEarth

Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolocenstvo aliancii   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 9:07 am

mno oni sa nebudu spajat pretoze oni neuznavaju pocetne ali... kazda s tych ali ma max. pocet clenov a toho sa drzia... napr 10 clenov a pod. mimochodom oni spolu superia o prvenstvo medzi sebou a nebudu sa chciet delit... a napr. 7pa ma vojnu s Gumkaci... takze to cakat nemusime... ba si myslim ze by sme sa mali proste spojit, nerobit okolo toho rozruch a oni by na nic neprisli... dokym by na nich nezautocila ali s 300-400 clenmy...
Návrat nahoru Goto down
http://ulaportal.niceboards.net
CreAtive
Admin
Admin
CreAtive


Po?et p?ísp?vk? : 389
Join date : 30. 07. 07
Age : 31
Location : [3:129:5]BlackEarth

Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolocenstvo aliancii   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 9:15 am

mimochodom nesmiete zabudat, ze aj jeden lehky stihac oslabi obranu a protivnikovu letku... nezalezi na zniceni letky ani ak je protivnik v prevahe... stalimy utokmy nan aj ked so slabou letkou mu postupne poskodime stit, povrchovu integritu a ine a jeho letka postupne padne... aj ked bude mat 40 lodi alebo obrannych jednotiek... mi ho postupne sundame ked kazdy clen posle aspon 4-5 utocne letky... preto sa nedivte ak vam niekto prikaze zautocit so svojou letkou na silneho protivnika... bude to vseobecny rozkaz ktory budu plnit vsetci! samozrejme transportery ostanu doma a pojdu az po zniceni obrany protivnika... takymto sposobom ziskame mnoztvo surovin hodne 3 takych letiek ako ste poslali... Wink
Návrat nahoru Goto down
http://ulaportal.niceboards.net
Gorkan
Admin
Admin



Po?et p?ísp?vk? : 247
Join date : 30. 07. 07
Location : [2:330:7] a zbytek nepovím :-)

Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolocenstvo aliancii   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 4:36 pm

Tak kdo to brzdí? pig
Návrat nahoru Goto down
CreAtive
Admin
Admin
CreAtive


Po?et p?ísp?vk? : 389
Join date : 30. 07. 07
Age : 31
Location : [3:129:5]BlackEarth

Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolocenstvo aliancii   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 4:44 pm

Gorkan napsal:
Tak kdo to brzdí? pig

nwm... nejako sa to nehybe... nevedia sa skontaktovat mg?...
Návrat nahoru Goto down
http://ulaportal.niceboards.net
Gorkan
Admin
Admin



Po?et p?ísp?vk? : 247
Join date : 30. 07. 07
Location : [2:330:7] a zbytek nepovím :-)

Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolocenstvo aliancii   Spolocenstvo aliancii Icon_minitimeSat Aug 04, 2007 5:28 pm

Už se to zas hýbe lol! Pěkně jste to popohnali cheers
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Spolocenstvo aliancii Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spolocenstvo aliancii   Spolocenstvo aliancii Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Spolocenstvo aliancii
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Universal Aliance :: Public :: Obchodné pakty-
Přejdi na: