Universal Aliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Universal Aliance

Ste na stránkach ogame Universal Aliance. Štatistiku fóra môžte zobraziť kliknutím sem.
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Crusaders&ULA

Goto down 
+5
wooky
peacher
Tobby
Proft
CreAtive
9 posters
AutorZpráva
Wreis
Anonymní




Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 7:50 pm

Pokud bude vyřešen incident který se stal ke všeobecné spokojenosti, tak můžu slíbit za Crusaders fleet toto:

1. Dohodu o neškození, což v praxi znamená toto:

- žádné útoky vůči vaši členům
- žádný scouting vašich členů

2. Obchod

- poměr 2:1:1

Reálně se obchod zatím nevyplácí, protože raidy pro neaktivech jsou rychlejší než čekat až se vám hodí někdo online.


Abych představil trošku naši alianci a udělali jste si o nás obrázek. Jsme česká sekce Crusaders fleet, která hraje především hru Navyfield a zcela dominuje serveru Missoury. Věkový průměr našich členů je 25-35 let. Většina znás se schází na jednom teamspeaku, protože ještě pořád hrajeme 4fun hru Call of Duty kde většina znás na online hraní začínala. Takže naše koordinace je dobrá a jsme schopni velice rychle reagovat na jakýkoliv útok či případně synchronizovat útoky tak, aby protivníkům nezůstalo vůbec nic.
Návrat nahoru Goto down
CreAtive
Admin
Admin
CreAtive


Po?et p?ísp?vk? : 389
Join date : 30. 07. 07
Age : 31
Location : [3:129:5]BlackEarth

Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 9:17 pm

poprosim vyjadrenie profta kedze on je zakladatel
Návrat nahoru Goto down
http://ulaportal.niceboards.net
Proft
Moderátor fóra
Moderátor fóra



Po?et p?ísp?vk? : 140
Join date : 30. 07. 07
Location : [1:16:11]

Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 1:52 pm

Takže, nevím jak tento spor začal, ale nejspíš napadením našeho člena Terexe hráčem aliance Crusaders [1 : 178 : 8]. Usoudili jsme ale, odplata by způsobila více škody než užitku.

Věřím že Dablel, si chtěl možná jen něco dokázat a nejednal s pověřením vedení aliance.

Já bych byl ochotný s Crusaders uzavřít obchodní smoulvu a pakt o neútočení.
Návrat nahoru Goto down
CreAtive
Admin
Admin
CreAtive


Po?et p?ísp?vk? : 389
Join date : 30. 07. 07
Age : 31
Location : [3:129:5]BlackEarth

Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 10:11 pm

ok a teraz si podajte ruky lol!
Návrat nahoru Goto down
http://ulaportal.niceboards.net
mr.detle
Anonymní




Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: napadení Terexe   Crusaders&ULA Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 1:06 pm

Tak už si vzpomínám - toho člověka jsem napadl (ostatně jako mnoho jiných).
Jen nevím co řešíte - je to snad jen hra ne? To můžeme uzavřít pakty o neútočení se všema ali a pak si můžeme tak maximálně honit trika. Tahle hra je snad především o soubojích a jestli to někdo nedokáže pochopit pak by tu hru hrát neměl. Na mě už bylo taky provedeno dost zničujících útoků a rozhodně jsem za nikým hned neběžel s brekem aby mu šel nakopat zadek. Navíc mi ten Terex začal nadávat do komunistů tak by se měl opravdu nad sebou zamyslet a nebrat to tak moc vážně.
Návrat nahoru Goto down
CreAtive
Admin
Admin
CreAtive


Po?et p?ísp?vk? : 389
Join date : 30. 07. 07
Age : 31
Location : [3:129:5]BlackEarth

Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 8:59 pm

mno ja s tebou plne suhlasim ale ali je nato aby si navzajom pomahla... musis uznat, ze sme si neboli isti ci sa don este nepustis a preto sme robili nejake tie kroky kvoli bezpecnosti... je fakt ze vsetci na niekoho utocime ale treba si aj mrknut statistiku alianci a ked uz nejakeho hraca chcem napadnut tak iste nie z aliancie cruss, elita, ims ci ula... lebo viem, ze sa mozu diat veci...

uz je zbytocne sa k tomu vyjadrovat... je to taky hlupy konflikt na ktory by sa malo zabudnut... skor by som uz jednal o tych dohodach/spojenectve...
Návrat nahoru Goto down
http://ulaportal.niceboards.net
mr.detle
Anonymní




Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 11:40 pm

já jsem klidně pro uzavření dohody, ale doteď nic potvrzeného nebylo a vrátit zpět to nejde. klidně si to zapíšu za uši Smile a ULA vynechám ze svého jídelníčku Smile
Návrat nahoru Goto down
Proft
Moderátor fóra
Moderátor fóra



Po?et p?ísp?vk? : 140
Join date : 30. 07. 07
Location : [1:16:11]

Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 4:45 pm

mr.detle napsal:
já jsem klidně pro uzavření dohody, ale doteď nic potvrzeného nebylo a vrátit zpět to nejde. klidně si to zapíšu za uši Smile a ULA vynechám ze svého jídelníčku Smile
Takže pokud jsi velitel Crusaders, můžeme považovat dohodu neútočení a obchodování za uzavřenou king
Návrat nahoru Goto down
mr.detle
Anonymní




Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 9:33 pm

velitel nejsem ale zeptám se ho Smile
Návrat nahoru Goto down
Tobby
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Tobby


Po?et p?ísp?vk? : 95
Join date : 30. 07. 07
Age : 36
Location : [2 : 33 : 5, 4, 3, 2, 1] Omicron Alpha; Omicron Beta; Omicron Gamma; Omicron Delta; Omicron Epsilon

Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 12:01 am

Pánové, kdosi z Crussaders do mě rejpe, že když jsme teda spojenci IMS, proč je teda nepodpoříme a nevyhlásíme Crussaders taky válku...a sdělil to velmi drzým a nevybíravým způsobem až se mi z toho takříkajíc otevřel nůž v kapse.
Návrat nahoru Goto down
http://www.13.ps.xf.cz
peacher
Špionážní sonda
Špionážní sonda



Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 08. 09. 07
Age : 39

Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 8:27 am

no proc ne Smile
Návrat nahoru Goto down
wooky
Lehký stíhač
Lehký stíhač
wooky


Po?et p?ísp?vk? : 41
Join date : 21. 08. 07
Age : 38
Location : Ostrava [3:83:9]RADEGAST(home) [3:83:8]OSTRAVAR [3:83:10]GAMBRINUS [5:400:12,13,14,15] MethanCity

Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 11:53 am

Twisted Evil Ja sem taky pro myslim ze sem jich kolem sebe par zahlidl Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Proft
Moderátor fóra
Moderátor fóra



Po?et p?ísp?vk? : 140
Join date : 30. 07. 07
Location : [1:16:11]

Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 10:20 pm

Tobby napsal:
Pánové, kdosi z Crussaders do mě rejpe, že když jsme teda spojenci IMS, proč je teda nepodpoříme a nevyhlásíme Crussaders taky válku...a sdělil to velmi drzým a nevybíravým způsobem až se mi z toho takříkajíc otevřel nůž v kapse.
Nevyhlásili jsme jim válku, protože nás IMS nepožádala o pomoc(nebo o tom nevím). afro
Návrat nahoru Goto down
Gorkan
Admin
Admin



Po?et p?ísp?vk? : 247
Join date : 30. 07. 07
Location : [2:330:7] a zbytek nepovím :-)

Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 10:49 pm

Já jich kolem sebe taky pár zahlíd....jenže mnohem silnějších než já...ale co, někdo tu obětí být musí lol!
Návrat nahoru Goto down
brusko
Lehký stíhač
Lehký stíhač



Po?et p?ísp?vk? : 26
Join date : 10. 08. 07

Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 10:53 am

mne sa zdaju ty typci aj tak nejaky drzi..ja by som do nich poslal vsetko co mam...neni toho vela ale bordel narobim osto... pirat pirat
Návrat nahoru Goto down
Blood_ASP
Těžký stíhač
Těžký stíhač
Blood_ASP


Po?et p?ísp?vk? : 132
Join date : 03. 08. 07
Age : 37
Location : [2:136:11] Worl of ASP, [2:134:7] World of ASP I, Colony of ASP

Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 9:48 pm

brusko napsal:
mne sa zdaju ty typci aj tak nejaky drzi..ja by som do nich poslal vsetko co mam...neni toho vela ale bordel narobim osto... pirat pirat


Smile
Návrat nahoru Goto down
dablel
Špionážní sonda
Špionážní sonda



Po?et p?ísp?vk? : 20
Join date : 03. 08. 07

Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: O mne beze mne?   Crusaders&ULA Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 10:15 pm

Proft napsal:
Takže, nevím jak tento spor začal, ale nejspíš napadením našeho člena Terexe hráčem aliance Crusaders [1 : 178 : 8]. Usoudili jsme ale, odplata by způsobila více škody než užitku.

Věřím že Dablel, si chtěl možná jen něco dokázat a nejednal s pověřením vedení aliance.

Já bych byl ochotný s Crusaders uzavřít obchodní smoulvu a pakt o neútočení.

Nejsem si jist co tim myslis profte...

Coze jsem si mnel dokazovat? O cem ze to hovoris? Pokud je mi znamo, nemame s crusaders zadne smlouvy. nevim jestli jsem zautocil na nekoho z jejich tymu (u jsem utocil na hodne lidi), ale to je snad soucast hry...

Muzes mi to dovysvetlit prosim?

dablel
Návrat nahoru Goto down
Proft
Moderátor fóra
Moderátor fóra



Po?et p?ísp?vk? : 140
Join date : 30. 07. 07
Location : [1:16:11]

Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 1:21 pm

dablel napsal:
Proft napsal:
Takže, nevím jak tento spor začal, ale nejspíš napadením našeho člena Terexe hráčem aliance Crusaders [1 : 178 : 8]. Usoudili jsme ale, odplata by způsobila více škody než užitku.

Věřím že Dablel, si chtěl možná jen něco dokázat a nejednal s pověřením vedení aliance.

Já bych byl ochotný s Crusaders uzavřít obchodní smoulvu a pakt o neútočení.

Nejsem si jist co tim myslis profte...

Coze jsem si mnel dokazovat? O cem ze to hovoris? Pokud je mi znamo, nemame s crusaders zadne smlouvy. nevim jestli jsem zautocil na nekoho z jejich tymu (u jsem utocil na hodne lidi), ale to je snad soucast hry...

Muzes mi to dovysvetlit prosim?

dablel
Z mýho pohledu taky nevím proč to tak řešej, teď už je to jedno, žádný smouvy nejsou a do budoucna asi ani nebudou.
Návrat nahoru Goto down
wooky
Lehký stíhač
Lehký stíhač
wooky


Po?et p?ísp?vk? : 41
Join date : 21. 08. 07
Age : 38
Location : Ostrava [3:83:9]RADEGAST(home) [3:83:8]OSTRAVAR [3:83:10]GAMBRINUS [5:400:12,13,14,15] MethanCity

Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 2:07 pm

Twisted Evil Tudis vesele na ne Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
priorupa
Anonymní




Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 9:35 pm

Hele co takhle, kdyby jste nám (IMS) pomohli proti těm Crusaderům, když jsme ti spojenci ???
Návrat nahoru Goto down
brusko
Lehký stíhač
Lehký stíhač



Po?et p?ísp?vk? : 26
Join date : 10. 08. 07

Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 11:32 pm

ja by som do nich kludne isiel ak by sa nasiel niekto v mojom okoli...aj ked som ochotny aj viac toho preletiet...staci dat suradnice v 3 galaxii a ak nebude moc silny na mna idem donho pirat
Návrat nahoru Goto down
Tobby
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Tobby


Po?et p?ísp?vk? : 95
Join date : 30. 07. 07
Age : 36
Location : [2 : 33 : 5, 4, 3, 2, 1] Omicron Alpha; Omicron Beta; Omicron Gamma; Omicron Delta; Omicron Epsilon

Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 11:48 pm

OK pánové, já přivyrobím battle cruisery a jdu na ně.
Návrat nahoru Goto down
http://www.13.ps.xf.cz
priorupa
Anonymní




Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 4:00 pm

Výborně, už nám tady totiž pěkně zatápějí. Tak díky.
Návrat nahoru Goto down
dablel
Špionážní sonda
Špionážní sonda



Po?et p?ísp?vk? : 20
Join date : 03. 08. 07

Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 4:05 pm

Tobby napsal:
OK pánové, já přivyrobím battle cruisery a jdu na ně.

bylo by vhodne jim vyhlasit valku (nevim jestli to dela diplomat, nebo zakladatel nebo kdo vlastne) aby bylo mozno utocit na vsechny jejich cleny

(je to mozna trochu hnusarna, ale ja poterbuju farmy jako sul abych mohl drzet krok a poradi)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Crusaders&ULA Empty
PříspěvekPředmět: Re: Crusaders&ULA   Crusaders&ULA Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Crusaders&ULA
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Universal Aliance :: Public :: Obchodné pakty-
Přejdi na: