Universal Aliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Universal Aliance

Ste na stránkach ogame Universal Aliance. Štatistiku fóra môžte zobraziť kliknutím sem.
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 ULA & Elita

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
CreAtive
Admin
Admin
CreAtive


Po?et p?ísp?vk? : 389
Join date : 30. 07. 07
Age : 31
Location : [3:129:5]BlackEarth

ULA & Elita Empty
PříspěvekPředmět: ULA & Elita   ULA & Elita Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 10:07 am

Tak som mrkal statistiky a prezeral hracov, ali, body a priecky na ktorych sa drzia...

Taktiez som si vsimol ze prvu 5ku obsadili gumkaci a 6., 7. a 8. miesto maju hraci od Elity. Nie su to jediny schopni hraci Elity v top 100 a nizsie... je ich tam este v skutku dost...

S Elitou mame dost spolocneho (pocet clenov, vysoky pocet bodov na clena, inteligentne zvazovanie Very Happy a pod.) mno a tak ma napadlo ci by sa nedalo do buducnosti uvazovat o spojeni tychto dvoch aliancii... popr. o nejakej zaveznejsej dohode (nieco ako rovnake priority, web, forum a pod.)

v pripade spojenia by nam to dost pomohlo... obom ali by stupla statistika v pocte bodov na clena i v celkovom pocte bodov... a v statistike by sme sa dostali az na 2. priecku pred aliancie VTIP, IMS a Gumkaci, a dychali by sme na chrbat NDR...

je to len taka myslienka ale rad by som pocul vase nazory...
Návrat nahoru Goto down
http://ulaportal.niceboards.net
Gorkan
Admin
Admin



Po?et p?ísp?vk? : 247
Join date : 30. 07. 07
Location : [2:330:7] a zbytek nepovím :-)

ULA & Elita Empty
PříspěvekPředmět: Re: ULA & Elita   ULA & Elita Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 10:51 am

Já bych max uzavřel spojenectví, kdybychom se spojili s Elitou, tak máme cca 100 členů a pak by to s náma mohlo dopadnout jak s NDR
Návrat nahoru Goto down
CreAtive
Admin
Admin
CreAtive


Po?et p?ísp?vk? : 389
Join date : 30. 07. 07
Age : 31
Location : [3:129:5]BlackEarth

ULA & Elita Empty
PříspěvekPředmět: Re: ULA & Elita   ULA & Elita Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 10:58 am

NDR ma cez 200 clenov a oni priberali clenov bez zvazenia... oni maju max. limit clenov 55 a su plni, a mi mame 45 clenov co by znamenalo presne 100 Smile, nam by sa to nestalo... mohli by sme si viac dovolit... zrusit dohodu s NDR by uz potom nebol problem a silny hraci kvoli ktorym musime robit opatrenia ako fleetsave by uz neboli hrozbou kedze Elita ma silnu spicku ako som uz spominal su tam 3ja hraci na 6. 7. a 8. priecke hned po gumkacoch... podla mna by nam to dalo dost...
Návrat nahoru Goto down
http://ulaportal.niceboards.net
Blood_ASP
Těžký stíhač
Těžký stíhač
Blood_ASP


Po?et p?ísp?vk? : 132
Join date : 03. 08. 07
Age : 37
Location : [2:136:11] Worl of ASP, [2:134:7] World of ASP I, Colony of ASP

ULA & Elita Empty
PříspěvekPředmět: Re: ULA & Elita   ULA & Elita Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 12:29 pm

CreAtive napsal:
Tak som mrkal statistiky a prezeral hracov, ali, body a priecky na ktorych sa drzia...

Taktiez som si vsimol ze prvu 5ku obsadili gumkaci a 6., 7. a 8. miesto maju hraci od Elity. Nie su to jediny schopni hraci Elity v top 100 a nizsie... je ich tam este v skutku dost...

S Elitou mame dost spolocneho (pocet clenov, vysoky pocet bodov na clena, inteligentne zvazovanie Very Happy a pod.) mno a tak ma napadlo ci by sa nedalo do buducnosti uvazovat o spojeni tychto dvoch aliancii... popr. o nejakej zaveznejsej dohode (nieco ako rovnake priority, web, forum a pod.)

v pripade spojenia by nam to dost pomohlo... obom ali by stupla statistika v pocte bodov na clena i v celkovom pocte bodov... a v statistike by sme sa dostali az na 2. priecku pred aliancie VTIP, IMS a Gumkaci, a dychali by sme na chrbat NDR...

je to len taka myslienka ale rad by som pocul vase nazory...


Osobne bych nevytvarel aliance o sto a vice clenech. Uz tech 50 je dost, o neco vice nez akorat..
Nejsem pro MEGAaliance jako IMS(i kdyz ti se nezdaji nekontrolovatelni..)
Návrat nahoru Goto down
CreAtive
Admin
Admin
CreAtive


Po?et p?ísp?vk? : 389
Join date : 30. 07. 07
Age : 31
Location : [3:129:5]BlackEarth

ULA & Elita Empty
PříspěvekPředmět: Re: ULA & Elita   ULA & Elita Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 1:40 pm

IMS sa este daju ale NDR to su uz len trosky... btw bolo by nas 100 Laughing...
oni su uz plni a my uz sme vlastne tiez...

ale to bol len taky napad... taka myslienka na pouvazovanie... len som chcel pocut vase nazory Wink
Návrat nahoru Goto down
http://ulaportal.niceboards.net
Sponsored content





ULA & Elita Empty
PříspěvekPředmět: Re: ULA & Elita   ULA & Elita Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
ULA & Elita
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Universal Aliance :: Public :: Obchodné pakty-
Přejdi na: