Universal Aliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Universal Aliance

Ste na stránkach ogame Universal Aliance. Štatistiku fóra môžte zobraziť kliknutím sem.
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Aký prehliadač používate?

Goto down 
2 posters

Aký prehliadač používate?
Internet Explorer
Aký prehliadač používate? Icon_vote_lcap0%Aký prehliadač používate? Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mozilla Firefox
Aký prehliadač používate? Icon_vote_lcap85%Aký prehliadač používate? Icon_vote_rcap
 85% [ 11 ]
Opera
Aký prehliadač používate? Icon_vote_lcap15%Aký prehliadač používate? Icon_vote_rcap
 15% [ 2 ]
Iní
Aký prehliadač používate? Icon_vote_lcap0%Aký prehliadač používate? Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 13
 

AutorZpráva
CreAtive
Admin
Admin
CreAtive


Po?et p?ísp?vk? : 389
Join date : 30. 07. 07
Age : 31
Location : [3:129:5]BlackEarth

Aký prehliadač používate? Empty
PříspěvekPředmět: Aký prehliadač používate?   Aký prehliadač používate? Icon_minitimeSun Aug 19, 2007 10:31 am

Anketa
Návrat nahoru Goto down
http://ulaportal.niceboards.net
Fire-lizard
Lehký stíhač
Lehký stíhač



Po?et p?ísp?vk? : 34
Join date : 14. 09. 07
Age : 32

Aký prehliadač používate? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aký prehliadač používate?   Aký prehliadač používate? Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 5:35 am

Když jsem se v 15 rozhodoval jaký prohlížet používat,tak mozilla byla pro mě jasná volba Wink lol!
Návrat nahoru Goto down
CreAtive
Admin
Admin
CreAtive


Po?et p?ísp?vk? : 389
Join date : 30. 07. 07
Age : 31
Location : [3:129:5]BlackEarth

Aký prehliadač používate? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aký prehliadač používate?   Aký prehliadač používate? Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 8:42 am

Fire-lizard napsal:
Když jsem se v 15 rozhodoval jaký prohlížet používat,tak mozilla byla pro mě jasná volba Wink lol!

ja som sa trochu skor rozhodoval Razz firefox je proste n1... aj ked novy exploer tiez nevyzera zle ale su tam este stale same buggy...
Návrat nahoru Goto down
http://ulaportal.niceboards.net
Sponsored content





Aký prehliadač používate? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aký prehliadač používate?   Aký prehliadač používate? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Aký prehliadač používate?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Universal Aliance :: O Fóre :: Ankety-
Přejdi na: